وبلاگ

اجازه کار در ترکیه بخش اول
اینفوگرافی ترکیه

اجازه کار در ترکیه – بخش اول Homev Holding

در ترکیه حق اشتغال به کار بوسیله قانون اساسی فراهم شده است و این حق برای همه افراد به رسمیت شناخته شده است. و به همین دلیل شما نیز در ترکیه صاحب حق اشتغال به کار هستید. ولی برای اینکه بتوانید در ترکیه کار کنید اخذ مجوز کار الزامی می باشد. یکی از مهمترین راهها برای اینکه بتوانید خود را با شرایط ترکیه تطبیق دهید، کار کردن در ترکیه و یا ایجادکسب و کار وتجارت خودتان در ترکیه است.

ادامه مطلب
اجازه کار در ترکیه بخش دوم
اینفوگرافی ترکیه

اجازه کار در ترکیه – بخش دوم

در صورتیکه یک تبعه خارجی حداقل هشت سال به صورت مداوم در ترکیه اقامت و شاغل باشد، اجازه کار دائم بدون در نظر گرفتن شرایط اشتغال در ترکیه و نیز بدون محدودیت جغرافیائی ، صادر می شود. برای خارجیانی که حداقل پنج سال در ترکیه به صورت بلاانقطاع اقامت داشته و نیز درصورتیکه در این مدت پیش کارفرمائی اشتغال نداشته باشند مجوز اشتغال مستقل صادر می گردد.

ادامه مطلب
خرید ملک در ترکیه معرفی پروژه HA09
مدیا «هوم او»

خرید ملک در ترکیه | معرفی پروژه HA09

پروژه HA09
بخش : آسیایی استانبول
منطقه : بی کُز
………………………..
منطقه بی کُز یکی از مرفه ترین و سر سبزترین مناطق آسیایی استانبول است که در قسمت شمالی تنگه بسفور واقع شده است. این منطقه به دلیل داشتن وسعت زیادی از فضای سبز و جنگل دارای آب و هوای فوق العاده ای می باشد

ادامه مطلب
اجازه کار در ترکیه بخش سوم
اینفوگرافی ترکیه

اجازه کار در ترکیه – بخش سوم Homev Holding

مدت زمان کار قانونی تمام وقت در ترکیه 45 ساعت در هفته است. شما در صورتی که در هفته 45 ساعت مشغول به کار باشید ,مستحق دریافت حداقل دستمزد هستید. حداقل دستمزد به صورت سالانه تعیین می گردد. در صورتی که ساعات کار هفتگی شما بیش از 45 ساعت باشد، کارفرمای شما موظف است ”اضافه کاری“ را پرداخت نماید.

ادامه مطلب
خرید فرانچایز در ترکیه
اینفوگرافی ترکیه

فرانچایز – بخش اول Homev Holding

خرید فرانچایز در ترکیه از میان ۸۰۰ برندی که برای اعطا نمایندگی در این کشور وجود دارند، گردش مالی سالانه ۲۵ میلیارد دلار را برای اقتصاد کشور تولید می‌کنند. از میان این ۸۰۰ برند، ۲۰۰ مورد آن خارجی و ۶۰۰ عدد از آن‌ها ترکیه‌ای است. هنگامی قصد راه‌اندازی کسب‌وکار خود از طریق خرید فرانچایز در ترکیه رادارید، در هر صنعتی که تمایل به ورود داشته باشید می‌توانید اقدام به اخذ نمایندگی نمایید.

ادامه مطلب
معرفی مناطق توریستی - کاپادوکیا
توریستی

معرفی مناطق توریستی – کاپادوکیا | Homev Holding

معرفی مناطق توریستی نِوشَهیر – کاپادوکیا کاپادوکیا (Cappadocia) یا کاپادوکیه منطقه‌ای تاریخی در نزدیکی شهر گورمه و در استان نِوشَهیر ترکیه است. تاریخچه این شهر اونقدر قدیمیه که از اون در نوشته‌های هرودوت و سنگ‌نوشته‌های ایران باستان به عنوان بخشی از امپراتوری هخامنشی یاد شده. حتی بعضی از محقق ها گفتن نام کاپادوکیه یک نام ایرانیه و در دوران باستان یکی از ایالت های خود مختار ایران بوده. این منطقه علاوه بر داشتن جاذبه های تاریخی مثل خانه های سنگی و شهر زیر زمینی، یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری ترکیه است که به علت وجود برنامه پرواز بالن‌های رنگارنگ و پدیده‌ای به نام برج‌های پریان یا دودکش جن (Fairy chimneys) هست که در دنیا معروفن.

ادامه مطلب

Compare listings

مقايسه كردن