معرفی بخش اجرایی
پروژه های ساختمانی شرکت
Homev
استانبول
فرصتی برای سرمایه گذاری
خرید و سرمایه گذاری
در زمینه مسکن و ساختمان
در استانبول

هوم اِو کانستراکشن
HOMEV construction

ترکیه در نقطه تلاقی اروپا و آسیا، کشوری با فضایی آمیخته از فرهنگ و معماری مدرن و سنتی به عنوان دروازه آسیا به اروپا و مرز ورود به جهان غرب همواره از اهمیت فوق العاده سیاسی و اقتصادی برخوردار بوده و این امر پتانسیل قوی برای تبدیل شدن ترکیه به قطب اقتصادی خاورمیانه می باشد.

ترکیه در دو دهه اخیر با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص و تحولات منطقه به سرعت تبدیل به یکی از کشورهای در حال توسعه با شیب تند در نمودار رشد شد. همچنین رشد سرمایه گذاری دولت ها و اتباع خارجی در ترکیه در چند سال اخیر مبین این موضوع است که این کشور با داشتن ثبات سیاسی در منطقه، موفقیت در کنترل نرخ تورم و سیاست های اقتصادی هوشمندانه بستر امنی برای سرمایه گذاران خارجی فراهم نموده است که همین امر موجب رونق روزافزون سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف از جمله ساخت و ساز و عمران گردیده است.

میزان فروش بالای مسکن به اتباع خارجی‌ در ترکیه در سالیان اخیر افزایش کم سابقه ای یافته است. به گزارش مرکز آمار ترکیه در ۹ ماه اول سال ۲۰۱۹ در مجموع افراد غیر ترک بالای ۳۲۰۰۰ هزار خانه در ترکیه خریده‌اند که سهم ایرانی‌ها از این میان بیش از ۳۶۰۰ خانه بوده است.

استانبول
فرصتی برای سرمایه گذاری

براساس آمار ماهانه منتشر شده توسط موسسه آماری ترکیه (TÜİK) ، استانبول با فروش املاک به تعداد ۲۳ هزار و ۲۶۵ ملک و با آمار ۱۵.۸ درصدی در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۹ بیشترین سهم را در سراسر کشور ترکیه به خود اختصاص داده است. افتتاح پروژه های تجاری و مسکونی جدید با شرایط خرید نقد و اقساط بدون بهره، وجود دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی معتبر و بین المللی، مرکزیت به عنوان مهم ترین قطب اقتصادی و تجاری در بین سایر شهرهای ترکیه‌، رفت و آمد آسان زمینی و هوایی از ایران به فرودگاه های بزرگ استانبول و عوامل بیشماری موجب گردیده این شهر به عنوان انتخاب اول ایرانیان جهت خرید ملک، اقامت و سرمایه گذاری همواره در کانون توجه باشد.

خرید و سرمایه گذاری در زمینه مسکن و ساختمان در استانبول، به مثابه سرمایه گذاری در تجارتی دو سر برد می باشد که چه به عنوان خریدار و چه به عنوان سرمایه گذار در نهایت رشد سرمایه را به همراه خواهد داشت. در دو دهه اخیر که پروژه های عظیم ساختمان سازی با رعایت بالاترین استانداردهای جهانی در استانبول شکل گرفته اند، در کنار اقتدار اقتصادی، تنوع فرهنگی و قرارگیری استانبول در دو قاره آسیا و اروپا موجب گردیده این شهر به عنوان پایتخت اقتصادی و فرهنگی ترکیه در مرکز توجه دنیا قرار بگیرد. همین ویژگی ها موجب رشد اقتصادی و متعاقب آن رشد جمعیت این شهر گردیده و در امتداد آن ضرورت توسعه صنعت ساخت و ساز در این شهر را رقم زده است.

برج های چند ده طبقه و شهرک های لوکس با بهترین امکانات جانبی، بافت اروپایی مدرنی در این شهر ایجاد کرده اند که موجب گردیده متقاضیان بسیاری از سراسر دنیا خصوصا اروپا و خاورمیانه نه فقط برای سکونت بلکه با هدف سرمایه گذاری بدون ریسک و مطمئن ، در بخش ساخت و ساز املاک و مستقلات این شهر سرمایه گذاری کرده و یا برای گذراندن تعطیلات ملک خریداری کنند.

سرمایه گذاری در بخش ساختمان

صرف نظر از اینکه به عنوان شخص علاقه مند به ساخت و ساز ملک خصوصی هستید و یا قصد سرمایه گذاری کلان دارید، قطعا یکی از فرصت های سرمایه گذاری در اقصی نقاط دنیا سرمایه گذاری در بخش عمران و ساخت و ساز خصوصا در حوزه انبوه سازی و یا ویلاهای لوکس می باشد. تیم هُلدینگ هوم اِو با بهره مندی از مهندسین طراز اول و متخصص در زمینه ساخت و ساز انواع پروژه مسکونی و تجاری و با بکارگیری جدید ترین تکنولوژی و استانداردهای بین المللی، به عنوان اولین هلدینگ رسمی ایرانی در حوزه ساخت و تجهیز مجتمع های تجاری-مسکونی، ویلاهای لوکس و شهرک سازی در کشور ترکیه فعال می باشد. از آنجا که سرمایه گذاری در بخش ساختمان سازی یکی از جذاب ترین حوزه های توسعه اقتصادی می باشد، ارائه و اجرای طرح های هوشمندانه با استاندارد بالا و مدیریت اقتصادی صحیح موجب گردیده پروژه های این تیم در طیف فرصت های مطمئن جهت سرمایه گذاری و افزایش سرمایه قرار گیرد.

دستاوردهای مهم این مجموعه

از دستاوردهای مهم این مجموعه تشکیل تیم متخصص در حوزه ساخت و ساز با عنوان «هوم اِو کانستراکشن» است که تا کنون با ساخت و اتمام پروژه های موفق در بخش ساختمان سازی به عنوان یکی از برترین تیم های ساخت و معماری در کشور ترکیه فعالیت داشته است.

بی شک افرادی که علاقه مند به ساخت و ساز و یا سرمایه گذاری می باشند با بررسی سوابق موفق این مجموعه می توانند با طیب خاطر جهت ساخت پروژه خود از راهکارهای تیم هوم اِو کانستراکشن بهره مند گردند.

 

Compare listings

مقايسه كردن